PASJE


W czasie wolnym stawiam na wszechstronny rozwój własnych zainteresowań.
Język angielski, oprócz funkcji zawodowej pełni także rolę pasji w moim życiu. Jego 
znajomość rozwijam w czasie licznych podróży zagranicznych, oraz jako aktywny działacz szczecińskiego oddziału międzynarodowego klubu Toastmasters, gdzie ćwiczę przemawianie publiczne w języku angielskim i swoje umiejętności liderskie.
Także z mężem porozumiewam się na co dzień po angielsku, gdyż pochodzi on z Japonii.
 


Aktywnośc fizyczna nie jest mi obca.
Uprawiam
jogę, oraz regularnie jeżdżę na rowerze prowadząc nieformalny Klub Zrelaksowanych Rowerzystów, którego główną ideą jest jeździć powoli, na niewielkie dystanse oraz cieszyć się swoim towarzystwem i przebywaniem w przyrodzie. Przez pięć lat uczyłam się także tańca brzucha.Swoje zainteresowania ekologiczne realizuję działając w międzynarodowej organizacji WWOOF - wspierając farmy ekologiczne w Europie poprzez pracę na nich jako wolontariusz w czasie wakacji. Napisałam kilka artykułów do lokalnej gazety ekologicznej "Zielona Arka" dotyczących tematyki przyrodniczej. Uwielbiam rośliny, w mieszkaniu mam mnóstwo doniczek z kwiatami, namiętnie fotografuję się z ciekawymi drzewami, które szczególnie cenię.

 

Prowadzę zdrowy styl życia. Interesuję się rozwojem duchowym, astrologią, medycyną naturalną - zwłaszcza chińską i metodą Joalisa. Jestem weganką, współautorką
programu Wegański Szczecin.Dodatkowo w wolnym czasie realizuję się w innej działalności społecznej niż prowadzenie klubów, oraz w tworzeniu i prowadzeniu kilku stron www, podlinkowanych tutaj.
W 2009 r. stworzyłam Centrum Rozwoju PEŁNIA, które do roku 2011 oferowało przeróżne warsztaty służące ogólnie rozumianemu rozwojowi jednostki, prowadzone przez znajome mi osoby.Oprócz prowadzenia warsztatów plastycznych traktuje sztukę także jako moją pasją. W wolnym czasie tworzę decoupage, projekty dzieł ze śmieci, składam origami - swego czasu prowadziłam klub origami, sztukę odnajduję także w urządzaniu wnętrz, komputerowej obróbce zdjęć i... własnym ubiorze.